✨ СВІТЛО ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА ВУЛИЦІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ✨

Друзі, маємо гарну новину!
відповідно до рішення виконавчого комітету №281 від 18 вересня 2025 року
З 1 жовтня 2025 року у населених пунктах Березівської громади знову працюватиме вуличне освітлення
💡 💡 Вечірні та ранкові години стануть світлішими й безпечнішими:
🕐 Графік:
• з настанням сутінків і до 23:00 год🌙
• та з 05:00 год до світанку 🌅 З
ВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО ВКЛ/ВИКЛ ОСВІТЛЕННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД СВІТЛОВИХ ПОКАЗНИКІВ, ОСКІЛЬКИ СИСТЕМА РЕГУЛЮЄ ПРОЦЕС В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ.
🤝 Ми робимо простір безпечнішим і затишнішим для кожного мешканця! Нехай світло додає впевненості та тепла на вашому шляху!
