З БЛАГОВІЩЕННЯМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Дата: 07.04.2021 09:53

Фото без описуШановні жителі Березівської громади! Вітаю всіх вас із величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та щиро бажаю, щоб щастя та добро ніколи не полишало ваші оселі!

Я хочу, щоб кожний куточок нашої країни, кожна родина, кожна людина відчувала в житті радість, тепло та затишок. Нехай кожен із нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям та близьким. І тоді весь наш світ стане хоч трохи світлішим.

Хай радісне і щасливе життя буде щедрим на тепло і добро, хай все трапляється вчасно і з благословенням Божим, і нехай поруч завжди будуть вірні та незрадливі люди!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ

Березівський сільський голова