ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Мешканців ТОТ примушують видаляти додаток держбанку: як відновити

На тимчасово окупованих територіях окупанти вимагають від українських громадян видаляти додатки держбанків зі своїх мобільних телефонів, зокрема Ощадбанку. Про такі випадки повідомляють у Луганській обласній військовій адміністрації.

12:13:23 20.03.2023

Якщо трудова книжка залишилася на ТОТ, як ВПО довести свій стаж за період до 2000 року?

На гарячу лінію Мінреінтеграції надходять запитання від внутрішньо переміщених осіб щодо підтвердження свого трудового стажу. Днями ми вже розповідали, як його підтвердити після 2000 року. Це можна зробити онлайн. А як бути, якщо він розпочався до цього часу?

12:07:31 20.03.2023

Вступники з ТОТ зможуть проходити всі етапи вступної кампанії дистанційно

Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити всі етапи вступної кампанії дистанційно без складання національного мультипредметного тесту (НМТ), повідомили в Міносвіти України.

12:04:32 20.03.2023

ПОРЯДОК В’ЇЗДУ ОСІБ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНУ ТЕРИТОРІЮ ДО АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ АБО М. СЕВАСТОПОЛЯ ТА ВИЇЗДУ З НЕЇ

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» громадяни України мають право на вільний та безперешкодний в’їзд на тимчасово окуповану територію і виїзд з неї через контрольні пункти в’їзду-виїзду за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

11:42:41 20.03.2023

Російський паспорт на ТОТ – квиток до пастки

Мінреінтеграції вкотре нагадує: Міжнародне гуманітарне право забороняє примушувати жителів окупованої території присягати на вірність державі-супротивнику. Ворожа паспортизація, тиск з метою нав’язування паспорта російської федерації– абсолютно неправомірні та протизаконні.

12:20:49 14.03.2023

ПРАВОВИЙ СТАТУС ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Згідно із ст.1 , Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" тимчасово окупована територія України є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України. Датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року. Відповідно до ст. 3 Цього закону, тимчасово окупованою територією України визначається:

11:38:29 02.03.2023

Акти цивільного стану українців, що відбулися на ТОТ, пропонується реєструвати за законами України без звернення до суду

Сьогодні Кабмін підтримав законодавчу ініціативу Мін’юсту та Мінреінтеграції, якою пропонується запровадити позасудову (адміністративну) процедуру державної реєстрації актів цивільного стану, що відбулися на тимчасово окупованих територіях.

17:21:27 24.02.2023