ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

БЕЗКОШТОВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО ВТРАТИЛИ ЗІР

Державна реабілітаційна установа «Поділля» у м. Вінниця, займається реабілітацією людей, які втратили зір. Протягом 30 днів на базі Центру можливо пройти комплексну реабілітацію, яка передбачає 5 напрямів:

13:32:44 16.04.2024

РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

14:58:14 14.03.2024

"АВТОШКОЛА ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю.

13:43:46 01.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс на визначення переможців серед стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове стоматологічне забезпечення громадян пільгових категорій

Відповідно до розпорядження сільського голови Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області від 22 січня 2024 року № 15 – од «Про оголошення конкурсу на визначення переможців серед стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове стоматологічне забезпечення громадян пільгових категорій, які зареєстровані та проживають на території Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області»

15:36:52 02.02.2024