Земельні ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

Інвестиційна пропозиція

На території Березівської сільської територіальної громади Житомирського району Житомирської області знаходиться Іванівське родовище Центрального виступу Волинського блоку, багате на поклади каолінових руд (глина). Балансові запаси: каолін – 4175 тис. тонн, глина – 5513 тис. тонн. Загальна площа родовища 50,5938 га.

Вперше розвідка родовища каолінових руд вказаного родовища  була проведена у 1973 році Київською геологорозвідувальною експедицією, а результати розвідки та, відповідно, запаси корисних копалин, затверджені протоколом УТКЗ № 3471 в якості сировини для виробництва цегли та керамічних труб.

Наразі Березівська сільська рада вже здійснила інвентаризацію земель на яких знаходяться значні поклади глини. Відповідно до класифікації видів цільового призначення земель (КВЦПЗ), земельні ділянки віднесені: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02). Кадастрові номери: 1822083000:01:000:1937, 1822083000:01:000:1939, 1822083000:01:000:1941, 1822083000:01:000:1943.

Даний об’єкт земельного фонду є чудовим майданчиком для будівництва підприємства з виробництва будівельних матеріалів. У радіусі 0,5 км. знаходиться електрична підстанція – (35/10 кВт) та газопровід. Родовище має вигідне логістичне розташування: знаходиться поблизу обласного центру м. Житомира (відстань 4 км) та міжнародної траси Київ-Чоп (відстань 1 км). Актуальність даного інвестиційного проекту у час відновлення України з воєнних руїн, надзвичайно висока. Адже будівельні матеріали будуть потрібні кожному регіону нашої держави.