Сільський голова

Яромов Михайло Валентинович народився 21 листопада 1967 року в селі Високе Черняхівського району Житомирської області.

Громадянин України.

З 1985 р. по 1991 р. навчався в Житомирському сільськогосподарському інституті за спеціальністю – “економіст-організатор”. Протягом 1986-1988 рр. перебував в лавах   Радянської Армії  в  Центральній  Групі  Військ.

Трудову  діяльність  розпочав  в 1991 р. на посаді економіста по заробітній платі в хмелерадгоспі «Садки» Житомирського району.  З   1993 р. працював на посаді головного економіста, а з 1995 р. до 1998 р. на  посаді  головного  бухгалтера в  тому  ж  господарстві.  В  1998 р. був обраний на посаду голови правління  КСП “Агрофірма Садки”,  протягом 2000-2005 р. працював на посаді директора СТОВ “Садки”. Звільнився  за  власним бажанням.

З  2005 р. по 2015 р. — приватний підприємець, займався  виробництвом хліба та хлібобулочних виробів.

Двічі обирався депутатом до Житомирської районної  ради  по  26  мажоритарному округу. З 2015 р.  -  сільський голова  Садківської   сільської    ради.

У 2020 році Яромова Михайла Валентиновича обрано сільським головою Березівської сілької ради Житомирського району Житомирської області, до складу якої увійшли 16 населених пунктів об'єднаних Березівської сільської ради, Іванівської сільської ради, Садківської сільської ради, Василівської сільської ради та Заможненської сільської ради Житомирського району Житомирського району.

Адреса проживання: с. Садки Житомирського району Житомирської області.

Одружений. Має двох дітей.