ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Податкова інформує: Наближається термін сплати громадянами податкових зобов’язань, із задекларованих доходів за 2023 рік

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що щороку проходить кампанія декларування доходів, під час якої до 1 травня громадяни декларують минулорічні доходи, з яких не були сплачені податки.

13:27:05 26.07.2024

Податкова інформує: Податкова знижка

Відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

10:19:02 25.07.2024

Податкова інформує: Терміни сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичних осіб

Відповідно до норм п.п.266.10.1 п.266.10 ст.266 ПКУ, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення (отримання) податкового повідомлення-рішення.

13:16:19 24.07.2024

Податкова інформує: До уваги органів місцевого самоврядування!

Згідно з повноваженнями, наданими органам місцевого самоврядування пунктом 12.3 статті 12 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), сільські, селищні, міські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та/або зборів, та про внесення змін до таких рішень.

13:15:42 23.07.2024

Податкова інформує: Розрахунковий документ на проїзд автомобільним транспортом

Cуб’єкти господарювання у сфері надання послуг пасажирського автомобільного транспорту зобов’язані проводити розрахунки з дотриманням вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) з обов’язковою видачею розрахункових документів встановленої форми та змісту.

07:48:46 26.06.2024

Податкова інформує: До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють продаж власновирощеної, відгодованої чи виготовленої продукції

Відповідно до порядку проведення розрахунків, визначеного розділом ІІ Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахунки за товари (послуги) із обов’язковим застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) та видачею споживачам розрахункових документів встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції.

10:34:23 21.06.2024