ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Інформація для осіб з інвалідністю

В межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю, Міністерство соціальної політики України працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.

10:37:03 09.06.2023

Пропонуємо допомогу ВПО

Пропонуємо сім’ям ВПО працевлаштування на нашому підприємстві за адресою Волинська обл., м. Нововолинськ та надаємо безоплатно квартири для проживання та безоплатне харчування.

10:17:40 07.06.2023

АНКЕТА ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ В СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ

Повномасштабні воєнні дії, що відбуваються на території України, призвели до підвищення цін на основні товари та послуги, зростання безробіття, зниження розміру заробітних плат або взагалі втрати доходів, негативний вплив яких посилився на рівні добробуту громадян.

16:08:23 23.05.2023

На Житомирщині постраждалі від війни родини з дітьми зможуть отримати фінвиплати від ЮНІСЕФ

У Житомирській області стартує пілотна програма фінансових виплат для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки виконовчаго партнера фонду в регіоні ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

16:04:53 02.05.2023

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ: В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

11:32:50 02.03.2023

Накази Міністерства соціальної політики

1) Наказ Міністерства соціальної політики України від 14.06.2018 № 890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей».

09:14:09 04.01.2023