ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

11:37:14 24.02.2023

Постанова Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 367 «Про затвердження Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї»

11:35:55 24.02.2023

Правила перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року № 57

11:35:18 24.02.2023

Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях»

11:34:14 24.02.2023

Порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей та виїзду з неї

Згідно ст. 12 Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», в’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзд осіб, переміщення товарів з таких територій здійснюються через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

11:17:28 24.02.2023