A A A K K K
для людей із порушенням зору
БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію Донецької та Луганської областей та виїзду з неї

Дата: 24.02.2023 11:17
Кількість переглядів: 100

Згідно ст. 12 Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», в’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзд осіб, переміщення товарів з таких територій здійснюються через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Командувач об’єднаних сил у риазі реальної загроз життю та здоров’ю осіб, які перетинають лінію розмежування, має право обмежити в’їзд цих осіб на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей на період існування цієї загрози. Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів із таких територій визначаються Кабінетом Міністрів України.

ПЕРЕЛІК КОНТРОЛЬНИХ ПУНКТІВ В`ЇЗДУ – ВИЇЗДУ НА АВТОМОБЛЬНИХ ШЛЯХАХ

1) Дорожній коридор «Стаханов-Золоте-Гірське-Лисичанськ» - КПВВ «Золоте».

2) Дорожній коридор «Горлівка-Бахмут» - КПВВ «Майорське».

3) Дорожній коридор «Донецьк-Курахове» - КПВВ «Мар’їнка».

4) Дорожній коридор «Донецьк-Маріуполь (через Волноваху)» - КПВВ «Новотроіцьке».

5) Дорожній коридор «Новоазовськ-Покровськ-Талаківка-Маріуполь» - КПВВ «Гнутове» (с. Піщевик).

6) Дорожній коридор «Станиця Луганська - Щастя - Новойдар» - КПВВ «Станиця Луганська».

ПЕРЕЛІК КОНТРОЛЬНИХ ПУНКТІВ В`ЇЗДУ – ВИЇЗДУ НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ШЛЯХАХ

1) на дистанції колії «Городній» - «Кондрашевська Нова» - «Луганськ Північний» - Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Городній» (поза межами КПВВ розгорнуто контрольний пост (КрП) на залізничній станції «Кондрашевська Нова»).

2) на дистанції колії «Красний Лиман» - «Світланово» - «Родаково» Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Красний Лиман» (поза межами КПВВ розгорнуто контрольний пост (КрП) на залізничній станції «Світланово»).

3) на дистанції колії «Красний Лиман» - «Попасна» - «Мар’ївка» Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Красний Лиман» (поза межами КПВВ розгорнуто контрольний пост (КрП) на залізничній станції «Попасна»).

4) на дистанції колії «Переїзна» - «Попасна» - «Мар’ївка» Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Переїзна» (поза межами КПВВ розгорнуто контрольний пост (КрП) на залізничній станції «Попасна»).

5) на дистанції колії «Красний Лиман» - «Артемівськ 2» - «Микитівка» Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Красний Лиман» (поза межами КПВВ розгорнуто контрольний пост (КрП) на залізничній станції «Артемівськ 2»).

6) на дистанції колії «Костянтинівка» - «Фенольна» - «Ясинувата» Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Костянтинівка» (поза межами КПВВ розгорнуто контрольний пост (КрП) на залізничній станції «Фенольна»).

7) на дистанції колії «Волноваха» - «Південнодонбаська» - «Оленівка» Донецької залізниці – на залізничній станції КПВВ «Волноваха».  

Для в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду особам для перетину контрольного пункту пропуску, окрім паспорта, необхідний спеціальний дозвіл. Згідно наказу Першого заступника керівника антитерористичного центру при службі безпеки України від 14 квітня 2017 року № 222ог «Про затвердження Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей» дозвіл фізичній особі надається за умови надання згоди на обробку та зберігання її персональних даних в інформаційно-телекомунікаційній системі та за наявності однієї з таких підстав:

  • проживання на тимчасово неконтрольованій (контрольованій) території особи, яка намагається виїхати на цю територію, або її близьких родичів чи членів сім’ї, що підтверджується документами, виданими уповноваженими державними органами України;
  • розташування на тимчасово неконтрольованій (контрольованій) території місця поховання близьких родичів або членів сім’ї, що підтверджується відповідними документами;
  • смерті близьких родичів або членів сім’ї на тимчасово неконтрольованій (контрольованій) території, що підтверджується відповідними документами;
  • наявності права власності на об’єкти нерухомості, які знаходяться на тимчасово неконтрольованій (контрольованій) території; необхідності участі у забезпеченні національних інтересів України з метою мирного врегулювання конфлікту чи з гуманітарних питань;
  • необхідності виконання дипломатичних та консульських функцій, в тому числі в рамках діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна (виключно за клопотанням або погодженням з МЗС).
  • необхідності виконання функцій в рамках діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна (виключно за клопотанням або погодженням з МЗС);
  • здійснення поїздок на тимчасово неконтрольовану (контрольовану) територію (трудова діяльність, навчання, наукова діяльність, культурна або релігійна мета, оздоровлення, супровід дитини до загальноосвітніх чи дошкільних навчальних закладів, тощо).

Для отримання дозволу фізичній особі необхідно зареєструватися на веб-порталі СБУ urp.ssu.gov.ua та заповнити формалізовану заяву або подати заповнену формалізовану особисто чи надіслати її поштою до координаційного центру (далі КЦ), координаційної групи (далі КГ), контрольного пункту в’їзду-виїзду (далі КПВВ), на блокпост першого рубежу.

Заяви, у яких не заповнені виділені поля (обов’язкові для заповнення), не розглядаються.

Інформація про надання дозволу автоматично відображається на власній сторінці заявника веб-порталу СБУ.

Дозвіл фізичній особі надається на підставі заявок:

  • протягом 10 діб через відповідний підрозділ з питань режиму та економічної діяльності на територіях, прилеглих до смуги безпеки вздовж лінії зіткнення, блокпосту (далі БП) першого рубежу;
  • протягом доби через КПВВ або БП першого рубежу на напрямках руху за наявності відповідних документів (документи про смерть або хворобу близьких осіб; документ, що підтверджує місце поховання близьких осіб) за письмовим (усним) погодженням керівників КЦ та КГ.

Перевірка громадян проводиться протягом 10 діб уповноваженими особами правоохоронних та контролюючих органів з прийняттям відповідного рішення.

Після надання дозволу фізичній особі або його припинення КГ та КЦ формують електронний реєстр та у термін не пізніше 3 робочих днів передають його до Державної прикордонної служби України (далі ДПСУ).

Дані про дітей, які не досягли 16-річного віку, заносяться разом із даними осіб, що їх супроводжують.

Дозвіл фізичній особі надається для одноразового (терміном дії до 20 діб) перетинання лінії зіткнення за маршрутом слідування та у зворотного напрямку або багаторазового (без обмеження терміну дії) в’їзду на тимчасово неконтрольовану (контрольовану) територію та виїзду з неї через будь-які діючі КПВВ.

Для іноземця або особи без громадянства дійсний протягом терміну, що не може перевищувати дозволений термін перебування іноземця або особи без громадянства на території України, та повинен враховувати термін, необхідний для виїзду за межі України (не менше трьох днів).

Рішення про відмову у наданні дозволу фізичній особі приймається:

1) коли особа підозрюється у вчиненні кримінально-караного діяння;

2) коли паспортний документ підроблений, зіпсований або чи належить іншій особі;

3) якщо є наявні відомості про сприяння особою вчиненню правопорушення або уникненню інших осіб від відповідальності;

4) у разі наявності у такої особи допуску та доступу до державної таємниці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь