ІВАНІВСЬКІ ШКОЛЯРІ У ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

Дата: 13.04.2021 03:42

Фото без описуКосмос...такий таємничий та загадковий. Раніше люди дивилися в небо і захоплювалися ним, уявляючи, що в космосі живуть міфічні істоти, герої легенд і оповідей. Так з'явилися назви сузір'їв і дивовижні міфи про їх походження. Всі люди хотіли зрозуміти, що відбувається за межами Землі.

12 квітня до Дня космонавтики та з нагоди 60-річчя першого польоту людини в космос, із здобувачами освіти 3 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено класну годину "Україна - космічна держава".

Під час бесіди діти заслухали цікаві факти про космос, українських космонавтів, вчених, конструкторів, переглянули відео "Планети Сонячної системи". Та найбільш сподобалась діткам дидактична гра "Що є у космосі - чого немає ".