БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІД ЦНАПУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 08.07.2021 20:08

Фото без опису30 березня 2021 року рішенням 5-ої сесії Березівської сільської ради було створено Центр надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП), як виконавчий орган (структурний підрозділ) Березівської сільської ради, — з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

Після того, як Центр буде повністю сформований і обладнаний необхідною оргтехнікою, у перелік послуг, які жителі громади зможуть отримувати, увійде:

- реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;

- єМалятко (державна реєстрація народження, визначення походження дитини, призначення допомоги при народженні та допомоги багатодітним сім’ям, реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, визначення належності дитини до громадянства, реєстрація місця проживання дитини, внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів);

- реєстрація нерухомості;

- реєстрація фізичних та юридичних осіб.

Наразі, за результатами конкурсного відбору, що відбувся 14 червня, начальником ЦНАПу призначено Максима Володимировича Ватульєва, а послуги державного реєстратора (в приміщенні Садківського старостинського округу) надає Віта Олексіївна Добринчук, до якої можна звертатися щовівторка та щочетверга з 9:00 до 16:00 год у разі наявності питань щодо:

- державної реєстрації права власності на нерухоме майно;

- державної реєстрації іншого речового права на нерухоме майно;

- державної реєстрації обтяження речового права на нерухоме майно;

- внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

- скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

- взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;

- надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Зовсім скоро до своїх обов’язків приступить ще один реєстратор, який здійснюватиме реєстрацію фізичних та юридичних осіб.

З 12 липня 2021 року згідно визначеного графіку розпочинається надання безкоштовних юридичних консультацій від ЦНАПу жителям Березівської громади щоденно з 9:00 до 13:00 год:

- Березівська сільська рада — понеділок;

- Заможненський старостинський округ — вівторок;

- Садківський старостинський округ — середа;

- Василівський старостинський округ — четвер;

- Іванівський старостинський округ — п’ятниця.

Нагадаємо, за планом ЦНАП буде розташований на базі адмінприміщення Іванівського старостинського окргу, де завдяки вигідній логістиці, адмінпослуги зручно буде отримувати не лише жителям громади, а й мешканцям обласного центру.