ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 27.07.2021 15:30

Фото без описуБерезівська сільська рада спільно з представниками ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Житомирській області ЗАПРОШУЮТЬ бажаючих 28.07.21 о 12:00 год. в адмінприміщення сільської ради (в клуб) НА ЗАХІД організований ДО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ.

У програмі перегляд документального фільму "Станція призначення - життя!". Після чого у формі діалогу буде проведено бесіду-обговорення на такі теми як: "Що таке торгівля людьми?", "Торгівля людьми - сучасний прояв рабства" та "Як не потрапити в кабалу".

Захід буде проводитися з дотриманням усіх карантинних вимог. Наявність маски обов'язкова!