ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЛІДІЮ ОЛЕГІВНУ ЗАХАРОВУ, - СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.08.2021 09:31

Фото без описуШановна Лідіє Олегівно - ровеснице Незалежності України!

Ви народилися і зростали разом із нашою молодою державою, і саме Ви є представником нового покоління, якому випала доля жити в нелегкий час перемін, коли старе вже зруйноване, а нове ще не побудували. Разом із тим, Ви отримали шанс бути вихованою по-новому, в українському дусі, патріотом своєї держави.

Разом із новонародженою державою росли і розквітали Ви Лідіє Олегівно.Тож, нехай ювілейний рік Вашого життя стане роком здійснення мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи, вистачає сил і енергії для нових звершень.

Міцного здоров'я, жіночого щастя, позитивного настрою, віри в себе і в Україну, впевненості у завтрашньому дні!

З повагою, колектив Березівської сільської радиФото без опису