У ВІЙСЬКОВОМУ МІСТЕЧКУ №115 РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ПІД ОБЛАШТУВАННЯ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ СТУДІЇ

Дата: 08.09.2021 10:21

Фото без описуДитячий садочок у військовому містечку, це двохповерхове приміщення, де колись були наповнені дошколяриками всі 6 груп.

Після розформування військової частини з часом закрили і садочок. Проте, декілька років тому на першому поверсі вдалося зробити ремонт і відновити роботу дошкільного закладу. Інша ж частина, що на другому поверсі, — дотепер пустувала.Фото без опису Нещодавно, за сприяння депутата Житомирської обласної ради Сергія Білошицького, тут розпочався ремонт правого крила під облаштування хореографічної студії.

250 тис. гривень, - саме стільки коштів виділив депутат на ці цілі. Решту, чого невистачатиме, буде додано з місцевого бюджету Березівської сільської ради. За декілька місяців підрядник обіцяє завершити роботи.

Сподіваємося, бажаючих займатися танцювальним мистецтвом назбирається чималенько, і вже скоро концертні програми в громаді доповняться номерами місцевих талантів.Фото без опису