ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ІВАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата: 15.09.2021 21:22

Фото без описуЗ 6 по 10 вересня поточного року в Іванівській ЗОШ I-III ступенів пройшов Олімпійський тиждень, приурочений Дню фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня.

Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні.

Протягом тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, а також були залучені до цікавих та активних спортивних заходів.

Закриття Олімпійського тижня відбулось нагородженням переможців! Вітаємо майбутніх олімпійських чемпіонів!