З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

Дата: 26.09.2021 11:11

Фото без описуДорогі вихователі і всі працівники дошкілля Березівської сільської ради!

Вихователь - одна з найблагородніших професій, і не кожному вона під силу. Виховувати дітей, вкладати в них частинку своєї душі, оточувати турботою, бути терпимим до їхніх витівок і капризів - все це легко вдається вам, не дивлячись на цю нелегку щоденну працю і велику відповідальність: перед батьками, державою і перед самими вихованцями в першу чергу. Адже те, що вкладається у розвиток дітей в дитинстві, впливає на їх особистісний розвиток у майбутньому. Тож спасибі за те, що ви робите для наших діток.

Упевнені, що кожен із вас - вихователь не просто за професією, а й за покликом душі.

Дай Бог вам здоров'я, міцних нервів, сил і всіх земних благ! Бажаємо щасливих і безхмарних днів, слухняності, любові підопічних, подяки і розуміння від їхніх батьків.

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова,

Аліна Забродська, завідуюча відділом освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.