ПОДЯКА ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Дата: 27.09.2021 15:56

Фото без описуБлагодійність – не просто доброчинність, це, перш за все, підтримка соціально вразливих сімей, які потребують зовнішньої підтримки, можливість дати їм шанс пережити тимчасові труднощі і знайти сили жити далі.

Березівська сільська рада висловлює щиру подяку Міжнародному благодійному фонду «Місії самарян в Україні», а саме Михайлу та Світлані Петренчукам, за неодноразову благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також за оздоровлення дітей з таких сімей, які проживають у нашій громаді.

Кожна Ваша допомога є доречною. Ми цінуємо Ваше прагнення зробити непросте життя наших дітей більш захищеним. Нехай ваша доброта і щедрість повертаються до Вас сторицею.

Бажаємо усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху.

Сподіваємося на подальшу співпрацю в рамках підтримки соціальної сфери Березівської територіальної громади.