ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА АНДРОСОВИЧА, - ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА ВІДДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ЕКОЛОГІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 07.11.2021 08:30

Фото без описуШановний Петре Васильовичу!

Сьогодні на Вашу адресу звучить багато теплих та щирих побажань, тож дозвольте і нам приєднатися з вітальними словами.

З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння.

З Божим благословінням на довгі роки в плідній праці примножувати добробут і злагоду на теренах Березівської громади.

Від щирого серця бажаємо, щоб кожен новий день Вашого життя був наповнений оптимізмом, цікавими творчими ідеями, зустрічами з друзями і близькими по духу людьми.

Родинного затишку, розуміння та підтримки, і завжди відмінного настрою!

З повагою колектив Березівської сільської радиФото без опису