ОЦІНКА ПОТРЕБ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ

Дата: 14.12.2021 16:00

Шановні мешканці Березівської територіальної громади!

З метою визначення потреб населення у соціальних послугах та пріорітетів їх подальшого розвитку виконавчим комітетом Березівської сільської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо звяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання. Ваші відповіді допоможуть прийняти управлінські рішення в частині організації надання соціальних послуг.

Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та поставте позначку поруч із обраним варіантом відповіді.

Анкета анонімна, її результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Заповнену анкету просимо відправити на електронну адресу: berezivsky_cnsp@ukr.net

Центр надання соціальних послуг Березівської сільської ради

Завантажити анкету тут!