МИКОЛАЙЧИК ЗАВІТАВ ДО САДКІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ ГРУП "ВЕСЕЛКА" І "СОНЕЧКО"

Дата: 18.12.2021 10:04

Фото без описуНа дворі передноворічний час, коли на землю спускається Святий Миколай, і крокує від дитини до дитини, аби почути бажання кожного, обдарувати іграшками та такими бажаними для дітей солодощами.

Завітав він і до вихованців старшої інклюзивної груп "Веселка" та "Сонечко" Садківського дитсадочка "Ластівка". Дітки старанно готувалися до зустрічі з чарівним героєм, і з нетерпінням чекали на гостя. Тож, коли Миколай завітав до дітлахів з солодощами, вони продемонстрували йому свої нові вміння: танцювали, співали, розказували віршики і, навіть, грали на музичних інструментах.

Свято видалося на славу, після чого у "Веселці" та "Сонечку" посмакували подарованими цукерками.

Колектив садочка щиро дякує Березівській сільській раді та Васелю Козелу, помічнику обласного депутата Віктора Развадовського за солодкі пакунки, що наповнили емоціями та прикрасили новорічне свято дитячі сердечка.