ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЛЕСЮ ВІКТОРІВНУ П’ЯТНИЦЬКУ, — ДИРЕКТОРА БУДИНКУ КУЛЬТУРИ С. ЧЕРЕМОШНЕ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.01.2022 08:18

Фото без описуШановна Лесе Вікторівно! Сердечно вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Від щирого серця зичимо Вам, як людині Мистецтва, творчого натхнення на нові феєричні ідеї! Нехай міцне здоров'я дарує наснагу у всіх починаннях, а злагода та благополуччя в родині надихають на підкорення нових життєвих вершин!

Залишайтеся завжди такою ж доброзичливою, чарівною, щирою, веселою і завзятою! Нехай усі ці чудові риси характеру і надалі допомагають Вам щасливо йти по життю, радувати рідних, близьких та колег по роботі.

Ми пишаємось Вами і від душі бажаємо на довгі роки міцного здоров’я, кохання, гармонії, жіночого щастя, достатку, тепла, затишку, злагоди у домівці і просто щасливої долі!

Нових професійних успіхів, і нехай всі Ваші мрії здійснюються!

З повагою колектив Березівської сільської радиФото без опису