ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА КОСТЮЧЕНКА, - СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЖКГ ТА БЛАГОУСТРОЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 06.02.2022 09:18

Фото без описуШановний Володимире Миколайовичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Ви користуєтеся заслуженим авторитетом як відповідальний, компетентний працівник, досвідчений організатор одного з найвідповідальніших відділів сільської ради.

Нехай і надалі Ваша висока самовідданість, наполегливість і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у багатоплановій діяльності, і тим самим забезпечує безперебійну роботу відділу.

Нехай кожен прожитий день буде гідним, повним сил і впевненості, мужності, благополуччя і справжньої любові!

Здоров’я Вам, успіхів у роботі та всього самого найкращого!

З повагою колектив Березівської сільської радиФото без опису