ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ СЕРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА ДЕНИСЮКА, — ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ЖКГ ТА БЛАГОУСТРОЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.02.2022 10:40

Фото без описуШановний Сергію Олексійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди «золотого» ювілею!

Ми бажаємо Вам впевненості, сил, оптимізму, вірних цілей і добрих успіхів, достатку, благополуччя в родині і удачі на життєвому шляху.

Нехай душа, як і раніше, рветься в бій за свої ідеї і принципи, нехай серце міцно любить близьких і дорогих людей, нехай завжди вистачає сил і оптимізму для реалізації задуманого, і постійно в житті будуть можливості для задоволення будь-яких потреб.

З повагою колектив Березівської сільської ради