БАРАШІВСЬКА ЗОШ: ДЕНЬ, ПРИСВЯЧЕНИЙ РІДНІЙ МОВІ

Дата: 22.02.2022 13:41

21 лютого стало для школярів Барашівської школи - тематичним. Адже саме в цей день весь світ відзначає Міжнародний день рідноі мови. Це не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Українці століттями виборювали своє право говорити українською. І сьогодні відстоювати його має кожен громадянин, адже, як відомо, без мови рідної й народу рідного нема. Захищати і дедалі утверджувати українську мову як державну – наше спільне завдання, — саме про це говорили в навчальному закладі протягом дня.

Разом із тим, у 5-8 класах було проведено мовознавчі вікторини і конкурси, а серед учнів старшої школи пройшов КВК «Мова — це найвища наука, це — згусток любові, серце — биття».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису