ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 25.02.2022 10:11

Фото без описуЗвертаємось до вас із проханням:

не панікувати та при можливості залишатися вдома;

не користуватися без зайвої потреби мобільним зв’язком задля унебезпечення мереж від перевантаження;

зважати на сигнали системи оповіщення та одразу після сигналу вмикати радіо або телебачення, де протягом 5 хвилин буде повідомлено про небезпеку та необхідні дії.

Наголошуємо , що в Житомирській області з 24 лютого діє комендантська година з 22.00 до 6.00.

У цей час буде заборонено пересування усім, крім представників аварійно-рятувальних служб, правоохоронців та військових.

Просимо жителів Житомирщини звернути увагу на можливі обмеження та спланувати свій день таким чином, щоб вчасно повернутися додому.

Зберігаємо спокій, віримо в Україну та наші збройні сили. СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !

Тво голови Житомирської РДА

Олександр Хомич