ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА ПРАЦЮЄ: платники податків можуть ставити запитання як по телефону, так і через електронну пошту

Дата: 11.03.2022 11:05

Фото без описуДержавна податкова служба України працює в оперативному режимі (окрім центрів обслуговування платників) та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.

Інформаційно-довідкові послуги та консультації платники можуть отримати у Контакт-центрі ДПС за номером: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Громадяни, які перебувають за межами України, мають можливість зателефонувати до Контакт-центру зі стаціонарного або мобільного телефону за номером: +380 44 454 16 13.

У Головному управлінні ДПС у Житомирській області працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків:

097-803-29-52 – сплата податків, повернення (перерахування) помилково або надміру сплачених коштів;

063-138-46-46 – реєстрація та облік РРО/ПРРО;

098-368-18-77 – оподаткування юридичних осіб (ПДВ, прибуток);

097-365-03-39 – оподаткування юридичних осіб (земля, нерухомість, екологічний податок);

050-550-95-89 – оподаткування фізичних осіб;

096-720-46-20 – питання ліцензування та акцизного податку;

097-779-86-01 – робота електронного кабінету, отримання довідок, подання звітності.

Також ви можете надіслати ваші запитання у приватні повідомлення на сторінці ГУ ДПС у Житомирській області у Facebook – https://www.facebook.com/tax.zhytomyr , або ж на електронну адресу – zt.tax.press@ukr.net.

Електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет працюють, але з певними обмеженнями, що зумовлено необхідністю захисту прав платників.

Про особливості роботи електронних сервісів можна дізнатись за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576184.html

Також Державна податкова служба відпрацьовує скарги громадян на відмову представників бізнесу в оплаті товарів / послуг банківською карткою. Скарги можна надсилати на адресу бота в telegram – @pos_terminals_bot.

Наразі вже оброблено низку таких повідомлень, а за умови виявлення повторних порушень до недобросовісних торговців буде застосоване серйозне покарання.