МАЄМО СУМНУ ЗВІСТКУ! 13 БЕРЕЗНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОЩАННЯ З НАШИМ ГЕРОЄМ ІЗ БАРАШІВКИ

Дата: 12.03.2022 16:11

Фото без описуБезжальна, кровава війна забрала життя ще одного сина, батька, чоловіка, Героя України та нашої громади, жителя с. Барашівка - Павла Денисюка.

13 березня о 12:00 год. відбудеться прощання із загиблим Героєм вдома. На кладовищі орієнтовно біля 13:00 год.

Павло Олександрович Денисюк 1978р.н., героїчно загинув 11.03.2022 р. захищаючи незалежність України та її мирних жителів під Макаревом Київської області.

Павло служив за контрактом в 95 Окремій штурмовій бригаді, і неодноразово бував у складі ротації у зоні проведення АТО/ООС на Сході країни. Рік тому завершив проходження служби.

Під час початку війни в кінці лютого 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Без чоловіка залишилася дружина з двома дітьми, мати втратила свого останнього сина.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого.

Вічна пам’ять і слава Герою!Фото без опису