Поступово відновлюються послуги сервісними центрами МВС.

Дата: 31.03.2022 20:24

Фото без описуПоступово відновлюються послуги, які надаються сервісними центрами МВС.

- Перереєстрація транспортного засобу при оформленні договору купівлі-продажу в сервісному центрі МВС .

- Також громадянам можливо складати іспити на отримання посвідчення водія категорій С1, С, С1Е, СЕ, D1, D, D1E, DE.

- Відновлюється приймання теоретичного іспиту для категорії В у осіб, які пройшли навчання в автошколі.

А вже згодом запровадиться складання практичного іспиту на дорогах загального користування.

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України скасовано складання практичного іспиту на автодромі в сервісному центрі МВС, крім категорій А1, А, В1.

Головний сервісний центр МВС активно працюють над відновленням роботи сервісних центрів МВС в умовах воєнного стану та створення максимально зручних і безпечних способів надання послуг для громадян України.

Міністерство внутрішніх справ