В ІВАНІВЦІ 5 ЧЕРВНЯ ПРОЩАТИМУТЬСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ РОМАНОМ КУЗЬМЕНКО

Дата: 04.06.2022 16:22

Фото без описуЗавтра, 5 червня, в Іванівці відбудеться прощання із загиблим Героєм - Романом Кузьменко.

Роман був призваний на захист Батьківщини наступного дня після повномасштабного вторгнення російського агресора на Україну. Йому назавжди залишиться 38 років, які він зустрів уже на війні у перші дні служби, 5 березня.

Роман Вікторович героїчно загинув 30 травня поблизу Харкова під час виконання бойового завдання.

Поховають Романа в рідній Іванівці.

Зустріч загиблого відбудеться об 11:00 по вул. Лесі Українки (вул. Островського), після чого о 14:00 - церемонія прощання із військовослужбовцем та поховання на кладовищі в с. Іванівка.

Березівська сільська рада та Іванівський старостинський округ висловлюють щирі співчуття дружині Лілії, донькам Анастасії і Діані, сину Роману, батьку Віктору і всім рідним та близьким у зв'язку з непоправною втратою.

Вічна слава Герою! Пам'ятаємо! Не забудемо!Фото без опису