КОЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ: В УКРАЇНІ З 2022 РОКУ ЗМІНЕНО ДАТУ СВЯТКУВАННЯ

Дата: 26.06.2022 08:18

Фото без описуДо 2022 року День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня. Свято мало б бути вже сьогодні, 26 червня 2022 року, однак, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України та щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, в Україні змінили дату святкування Дня молоді.

Відтепер, з 1 січня 2022 року, День молоді в Україні щороку буде відзначатися 12 серпня, у відповідності з указом Президента України. Україна відзначатиме цей день разом з усім світом в Міжнародний день молоді.

В Україні 26 червня 2022 року відзначаємо День молодіжних і дитячих громадських організацій України.