ПІДСТУПНА ВІЙНА ЗНОВУ ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ЖИТЕЛЯ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.08.2022 16:57

Фото без описуЗ глибоким сумом повідомляємо, що в боротьбі за волю і незалежність України, її щасливе майбутнє загинув захисник України, мешканець нашої громади, житель с. Березівка - ОЛЕКСАНДР ТИМОФЄЄВ.

Прибуття тіла нашого загиблого Героя очікуємо 1 вересня о 14:00 год у Березівці. Маємо належно віддати шану Герою, гідно зустріти і провести в останню путь, тому закликаємо сформувати "живий коридор", який прямуватиме по вулицях: Європейська (по трасі) - Північна - Соснова.

Прощання з Олександром відбудеться у п'ятницю, 2 вересня, до 12:00 год., після чого поховають загиблого на місцевому кладовищі.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя!

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі його!

Світла пам'ять та безмежна вдячність за вірність Україні навіки залишиться у наших серцях.

Не забудемо, не пробачимо!!!

Вічна слава Герою!