ВІТАЄМО ВСІХ ПРИЧЕТНИХ ДО СПОРТИВНИХ ПЕРЕМОГ З ДНЕМ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!

Дата: 10.09.2022 08:30

Фото без описуТрадиційно, у другу суботу вересня, цьогоріч 10 числа, в Україні відзначається свято всіх прихильників активного та здорового способу життя. Пишаємося, що у нашій громаді таких вистачає!

Щиро вітаємо з Днем фізкультури та спорту, шановні ветерани спорту, спортсмени та любителі, спортивні активісти, тренери, вчителі фізичної культури та віддані уболівальники!

Спортивне життя завжди шанувалося, продовжує підтримуватись та не втрачає популярності.

З українською невтомністю та рішучістю спортсмени та команди всіх видів спорту беруть участь і змагаються за звання найсильніших, найвитриваліших, найрозумніших та найспритніших, дарують всім незабутні враження, емоції захоплення й азарту.

Кожна перемога – це рух вперед, це мрія всіх, хто щоденно займається спортом, тренує, виховує спортивний дух.

Шановні спортсмени! Ніколи не падайте духом і не втрачайте свою впевненість і цілеспрямованість!

Міцного здоров’я вам, витривалості, потужної енергії, амбітних цілей та нових перемог!

З професійним святом вас!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова,

Микола Чижик, головний спеціаліст з питань молоді та спорту Березівської сільської ради