ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ІРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ДЕНИСЕВИЧ, - ЗАВІДУВАЧА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.09.2022 07:26

Фото без описуШановна Ірино Володимирівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Щиро бажаємо в цьому прекрасному віці, коли з’явився життєвий досвід, мудрість, смак життя, — впевнених перемог і великих історій.

Бажаємо відчувати у всьому свободу, відчувати себе людиною своєї справи та справжнього щастя, завжди знаходити привід для радості й веселого свята.

Всі починання щоб втілювалися в реалізовані проєкти, здоров’я не підводило, кар’єрний ріст досяг омріяних вершин, а в родині все було здорово!

З повагою, колектив Березівської сільської ради