СПІВЧУТТЯ

Дата: 23.12.2022 13:13

Колектив Березівської сільської ради висловлює щирі співчуття нашій колезі, адміністратору ЦНАПу Березівської сільської ради — Мар’яні Станіславівні Копчинській з приводу тяжкої, непоправної втрати — передчасної смерті чоловіка Романа.

Як грудневі хмари раптом вкривають небо, так сумні звістки приходять тоді, коли, здавалося б, нічого не віщувало лиха… До горя неможливо підготуватися, як і неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття пані Мар’яні, діткам Даніїлу і Станіславу та всім рідним. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе.

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Царство Небесне! Вічна і світла пам’ять!