ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ МИКОЛУ МИКОЛАЙОВИЧА ЧИЖИКА, - ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПИТАНЬ МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.01.2023 11:41

Фото без описуШановний Миколо Миколайовичу!

У цю прекрасну ювілейну днину прийміть від нас щирі вітання!

Бажаємо Вам не зраджувати собі і своїм цінностям, бути біля керма свого життя. Ніколи не здавайтеся і пам'ятайте, що труднощі – це цеглинки щастя. Але все ж таки ми бажаємо Вам менше подій для досвіду і більше приводів, щоб почуватися щасливим.

Будьте здорові, кохані, мрійте, надихайтеся та надихайте інших своїм прикладом.

Нехай життя підносить лише приємні сюрпризи і зводить із добрими, порядними та чесними людьми. А кожен день життя буде унікальним і багатим на яскраві миті та барвисті спогади.

Ви наша надія й опора, наш захист, наша гордість і честь. Ми бажаємо Вам мужності, сили, наснаги, витримки, натхнення, спокою та мудрості вчинків.

Хай у Вашому домі панує мир та затишок, взаєморозуміння, любов та повага!

З ювілеєм!

З повагою, колектив Березівської сільської ради