ЗБЕРЕЖИ УСМІШКУ ДИТИНІ

Дата: 06.02.2023 11:19

Фото без описуМайже сотні діткам ВПО та військових вже пролікували карієс безоплатно, завдяки проєкту «Збережи усмішку дитині»

Благодійний проєкт стартував два тижні тому, а нам вже вдалось зберегти 82 дитячі усмішки із 5000 запланованих. За цей час до участі долучились понад 20 клінік по всій Україні.

В межах проєкту «Збережи усмішку дитині» дітям (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців проводять профілактику та безоплатно лікують карієс. На сьогодні це вже 22 клініки-партнери в 10-ти містах України: Львові, Тернополі, Коломиї, Чернівцях, Києві, Житомирі, Кам’янці-Подільському, Миколаєві, Одесі та у Кропивницькому.

Лікар у клініці проводить діагностику ротової порожнини дитини і при виявленні зубчиків, ушкоджених карієсом – проводить безоплатне лікування та профілактику появи нових уражень карієсом. 82 дітям в різних містах нашої країни вже пролікували зуби.

Щоб отримати безкоштовну допомогу необхідно мати:

• довідку ВПО;

• військовий квиток або інший документ, який підтверджує участь батька/матері в у військових/бойових діях;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.

Знайти найближчий до вас стоматологічний кабінет, який бере участь у програмі, можна на інтернет сторінці проєкту (kids-smile.org.ua).

Скористатись послугою дуже просто:

• Оберіть клініку-партнера програми;

• Узгодьте з клінікою дату та час прийому;

• Отримайте допомогу в межах проєкту.

Нагадаємо, що бренди IVOCLAR, INSPE та Piksters, разом із небайдужими стоматологами у різних куточках України, об’єднались заради однієї мети – зберегти усмішки 5000 дітей по всій країні.