ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАТАЛІЮ КАЗИМИРІВНУ СИМОН, — СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.02.2023 08:33

Фото без описуШановна Наталіє Казимирівно!

Сердечно вітаємо Вас з особистим святом. Щиро бажаємо, щоб Ви завжди відчували себе потрібною, важливою, коханою, щасливою жінкою, здатною змінювати життя інших людей на краще.

Бажаємо назад озиратися тільки з гарними спогадами, вперед дивитися з упевненістю у власних силах і доброю надією, і залишатися чудовою людиною з люблячим серцем і відкритою душею!

Нескінченного Вам натхнення, невгамовної енергії та невичерпного оптимізму, аби й надалі творити добрі справи і жити наповненим, насиченим, яскравим життям.

Нехай Ваше серце завжди буде повне кохання, будинок сповнений комфорту та внутрішньої гармонії у колі рідних та друзів.

З повагою колектив Березівської сільської ради