ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА ДЕНИСЮКА, — СТАРОСТУ ІВАНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.02.2023 08:29

Фото без описуШановний Сергію Олексійовичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!

У день Вашого особистого свята ми бажаємо завжди бути опорою для тих, хто дорогий Вам, вірити у власні сили, надихати оточуючих своїм прикладом, змінювати цей світ на краще і завжди знаходити світлі сторони, навіть у самих важких ситуаціях.

Нехай спокій і благополуччя живуть в душі, удача супроводжує у всіх починаннях, вдома завжди чекає затишок і турбота близьких, буде міцним здоров’я, а життя подарує багато світлих днів!

З повагою, колектив Березівської сільської ради