ЩЕ ОДНА ВТРАТА: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ОЛЕКСАНДР СЛЕМЕНЬОВ З ІВАНІВКИ

Дата: 13.02.2023 17:04

Фото без описуЯк не прикро це констатувати, але Березівська громада знову і знову отримує страшні звістки про загибель своїх земляків-захисників України.

8 лютого в жорстокому бою з російськими окупантами під час обстрілу поблизу селища Червона Гора на Донеччині загинув житель нашої громади — Олександр Слеменьов з Іванівки.

Відомо, що Олександр уродженець с. Левків, навчався в ЗОШ №14 м. Житомира, після чого закінчив Житомирський автодорожній технікум. До війни чоловік працював на підприємстві «Ферпласт Україна» та проживав з сім’єю в Іванівці. Під час повномасштабного наступу був мобілізований та потрапив до лав Національної гвардії України, в складі якої і проходив службу.

Гордо та мужньо вірний син свого народу до останнього подиху захищав незалежність та суверенність рідної держави. Низький уклін Йому за це!

В одну мить дружина та дві доньки лишилися без чоловіка та батька.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині, друзям та бойовим побратимам загиблого.

Завтра, 14 лютого, орієнтовно о 9:00 год Олександр Слеменьов на щиті повернеться до Іванівки, аби з рідного дому відправитися в останню путь.

Прощання із загиблим Захисником відбудеться о 09:30 год вдома за адресою: с. Іванівка, вул. Лісова, буд. 14. Поховають Олександра в м. Житомирі.

Просимо односельчан долучитися до створення живого коридору пам’яті, гідно зустріти нашого Героя та віддати останню шану Захиснику.

Вічна пам’ять та слава Олександру!

Герої не вмирають!