НЕ ПАЛИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ! ЗБЕРЕЖИ ДОВКІЛЛЯ!

Дата: 20.03.2023 15:01

Фото без описуХочемо привернути увагу громадськості до такої проблеми як палії трави. На жаль, навіть війна в країні не зупиняє окремих громадян і досі використовувати цей варварський метод господарювання.

Статистика свідчить про різке збільшення загорань на відкритій території з початку весняно-літнього пожежонебезпечного періоду.

Окрім того, що це шкодить природі і, власне, здоров'ю самих паліїв та оточуючих, це ще й додаткове навантаження на підрозділи ДСНС. У той час, коли рятувальники ліквідовують наслідки російської агресії, вони витрачають ще й свій ресурс на гасіння чагарників, трави, сміття тощо.

Відповідь на такі дії громадян буде категоричною. В межах чинного законодавства. Адже паління трави у воєнний час прирівнюється до диверсії.

Якщо пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.

Житомирське районне управління

ГУ ДСНС України у Житомирській області.