На цьому тижні Україна переходить на літній час: коли варто перевести стрілки годинника

Дата: 21.03.2023 10:34

Фото без описуНа цьому тижні Україна переходить на літній час. Зазвичай це відбувається в останню неділю березня.

У цьому році стрілки годинника варто перевести з 25 на 26 березня на годину в перед. О третій одині ночі годинник переводить з 03:00 на 04:00.

У сучасних гаджетах, смартфонах, комп’ютерах ця опція автоматична і чекати на три години не потрібно – техніка зробить все сама.