В ІВАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДРЕМОНТОВАНО ЗАЛУ ЇДАЛЬНІ

Дата: 22.03.2023 11:37

Фото без описуБарашівський та Іванівській ліцеї — навчальні заклади Іванівського старостинського округу Березівської громади, де, на жаль, немає укриття, тому навчальний процес здобувачів освіти організований частково в іншому місці, частково дистанційно.

Та керівництво громади не забуває про ці важливі осередки життя в цих селах. Поки нема діток в приміщеннях ліцеїв, тут проводиться важливий ремонт, який в майбутньому забезпечить якісні умови для відновлення та проведення освітнього процесу.

Ми вже розповідали раніше про те, що в Барашівському ліцеї відремонтували системи теплопостачання:

У БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДРЕМОНТОВАНО СИСТЕМУ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

У Барашівському ліцеї відремонтували систему теплопостачання - офіційна сторінка в Фейсбук

А в Іванівському ліцеї проведено ремонт зали їдальні, скоро розпочнеться ремонт харчоблоку.

В обох закладах освіти замінено старі вікна та двері на нові енергоефективні, що дозволить нам зберегти тепло в приміщеннях і відповідно зекономити кошти на опаленні.Фото без опису