АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ: ІВАНІВСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВИСАДИЛИ КАЛИНОВІ КУЩІ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ОДНОСЕЛЬЦІВ

Дата: 04.04.2023 15:06

Фото без описуНаразі для нас війна – це не щось історичне або далеке географічно. Це запеклі бої на НАШІЙ землі! Бої, які щодня забирають в України життя її найкращих синів і дочок! Їм би ще жити і жити, створювати сім’ї, виховувати діток, радіти життю… Але вони віддали своє життя за Незалежність своєї країни, за нас із вами, за спокій, мир і нашу ПЕРЕМОГУ!

Іванівський старостинський округ також поніс втрати. Уже 10 славних захисників повернулись додому на щиті:

- Павло Денисюк;

- Роман Кузьменко;

- Олександр Журавський;

- Іван Зарічний;

- Юрій Горбатюк;

- Микола Палій;

- Костянтин Шарапато;

- Сизов Максим;

- Олександр Слеменьов;

- Михайло Буднік.

У пам'ять про самопожертву наших оборонців, цьогорічні випускники 9-го класу Іванівського ліцею та Бучинська Діана, поруч із шкільним подвір’ям висадили алею пам’яті із калинових кущів, як символ цих мужніх хлопців-односельців, які пролили кров за Батьківщину в боротьбі із запеклим ворогом, як символ незламності їх духу та безсмертя.

Нехай ці червоно-багряні кетяги калини нагадують нам про безсмертний подвиг усіх захисників України і бережуть вічну людську пам'ять! Ми низько схиляємо голови та співчуваємо усім родинам, хто втратив рідних та близьких! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису