АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ: ІВАНІВСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВИСАДИЛИ КАЛИНОВІ КУЩІ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ОДНОСЕЛЬЦІВ

Дата: 04.04.2023 15:06

Наразі для нас війна – це не щось історичне або далеке географічно. Це запеклі бої на НАШІЙ землі! Бої, які щодня забирають в України життя її найкращих синів і дочок! Їм би ще жити і жити, створювати сім’ї, виховувати діток, радіти життю… Але вони віддали своє життя за Незалежність своєї країни, за нас із вами, за спокій, мир і нашу ПЕРЕМОГУ!

Іванівський старостинський округ також поніс втрати. Уже 10 славних захисників повернулись додому на щиті:

- Павло Денисюк;

- Роман Кузьменко;

- Олександр Журавський;

- Іван Зарічний;

- Юрій Горбатюк;

- Микола Палій;

- Костянтин Шарапато;

- Сизов Максим;

- Олександр Слеменьов;

- Михайло Буднік.

У пам'ять про самопожертву наших оборонців, цьогорічні випускники 9-го класу Іванівського ліцею та Бучинська Діана, поруч із шкільним подвір’ям висадили алею пам’яті із калинових кущів, як символ цих мужніх хлопців-односельців, які пролили кров за Батьківщину в боротьбі із запеклим ворогом, як символ незламності їх духу та безсмертя.

Нехай ці червоно-багряні кетяги калини нагадують нам про безсмертний подвиг усіх захисників України і бережуть вічну людську пам'ять! Ми низько схиляємо голови та співчуваємо усім родинам, хто втратив рідних та близьких! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!