ЩИРІ ВІТАННЯ ХРИСТИЯНАМ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО!

Дата: 09.04.2023 07:55

Шановні жителі Березівської громади, віряни західного обряду!

Прийміть найщиріші вітання з великим днем Світлого Христового Воскресіння – Великоднем!

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом, утвердження віри і надії у серці кожного християнина, великий дарунок Господньої любові.

Нехай з Великоднем у ваші родинні оселі прийде здоров'я, щастя, радість, добробут, душа стає світлішою, серце пломеніє любов'ю, а помисли будуть щирими та добрими.

Уже другий рік поспіль нам доводиться зустрічати Великдень під час жорстоких випробувань несправедливою війною, яка внесла корективи в життя кожного з нас. Але незважаючи на це всі ми у це величне свято, об'єднавшись, зберемось з родинами, щоб відсвяткувати, бо ми —нездоланні, бо маємо надію та незламну віру в те, що наша славна Україна обов’язково переможе злого ворога.

Нехай Господь оберігає всіх вас, захищає на полі бою українських воїнів, дарує їм свою мужність і благодать, принесе мир і спокій на нашу рідну українську землю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ,

Березівський сільський головаФото без опису