У БАРАШІВЦІ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ НАД БЛАГОУСТРОЄМ

Дата: 11.04.2023 19:09

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ селі Барашівка йдуть активні роботи з облаштування скверу Пам'яті, благоустрою території біля ФАПу й облаштування оновленого дитячого майданчика.

У суботу, 8 квітня,  розбили територію, згідно проекту, а в понеділок-вівторок працювали над заглибленням майбутніх клумб, майданчику для пам'ятного знаку захисникам незалежності України та дитячого майданчика з м'яким покриттям.

Надалі завеземо новий ґрунт та посадимо рослини, що створять тут красу та затишок.

Запрошуємо усіх небайдужих жителів села доєднатись до реалізації цього важливого проєкту з благоустрою Барашівки.