ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЮЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ ВАСИЛЬЧУК, — КЕРУЮЧУ СПРАВАМИ ВИКОНКОМУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.05.2023 07:00

Фото без описуШановна Юліє Володимирівно!

Вітаємо щиро з Днем народження!

Бажаємо всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров'я та краси, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та езотеричного благословення у всіх починаннях!

Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а всі бажання дивуються від можливостей!

З повагою колектив Березівської сільської радиФото без опису