ПРОФІЛАКТИКА РЯТУЄ ЖИТТЯ

Дата: 24.05.2023 15:10

Фото без описуВ Україні триває Європейський тиждень громадського здоров’я.

Його девіз – «Профілактика рятує життя».

В рамках тижня фахівці усіх районних відділів та відділень ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проводять профілактичні вимірювання артеріального тиску мешканцям громад області – жителям міст і сіл, а також переселенцям у місцях тимчасового проживання вимушено переміщених осіб.

За результатами вимірювань у 40% випадків виявлено показники підвищеного артеріального тиску. Лікарі відділів епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань проводять роз’яснювальну роботу щодо можливих ризиків та наслідків артеріальної гіпертензії - та рекомендують людям звернутись до сімейного лікаря.

В рамках Європейського тижня громадського здоров’я фахівці Житомирського ОЦКПХ проводять серед мешканців громад бесіди на теми важливості вакцинації, боротьби з інфекційними хворобами та дотримання здорового способу життя, а також розповсюджують друковані матеріали профілактичного змісту.

Відділ комунікації, організаційної та

інформаційно-роз’яснювальної роботи

ДУ «Житомирський обласний центр контролю

та профілактики хвороб МОЗ України».