ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛІДІЮ ОЛЕГІВНУ ЗАХАРОВУ, - ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.08.2023 08:13

Фото без описуШановна Лідіє Олегівно!

У цей святковий для Вас день прийміть від нас букет щирих побажань.

Міцного здоров'я Вам, жіночого щастя, багато радостей в житті, ніколи не сумувати і завжди радіти життю.

Нехай все у Вас складається вдало і гармонійно, життя буде сповнене квітами та піснями, яскравими фарбами і тільки хорошим настроєм.

Щоб кожен день починався з хорошої новини, веселого та щирого сміху, позитивного настрою та мирного неба над головою.

Нехай життя буде насиченим, його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами!

З повагою колектив Березівської сільської радиФото без опису