"Ярмарок Вакансій 2023: РоботаЄ!" Усіх охочих запрошують на онлайн-захід

Дата: 17.08.2023 12:41

Фото без опису30 серпня відбудеться онлайн захід «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» для молодих людей у віці 16-35 років.

Організатори – ГО «Маріупольська Спілка Молоді».

Захід проводять в рамках програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес».

Проєкт передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами: презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!».

Зокрема, він складатиметься з двох частин:

Основний захід – презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування тощо.

Паралельний захід – проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватися. Представники громадської організації нададуть список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Захід проведуть з 11:00 до 14:00 години у форматі онлайн.

Зареєструватися для участі можна ТУТ